В Каменском людей с инвалидностью заставили голосовать с носителями коронавируса

На избирательном участке в Каменском людям с инвалидностью и больным отвели одну кабинку. Об этом сообщается в группе «Fight For Right / Боротьба за права» в Фейсбуке.
— Саме так виглядає реальність виборчих дільниць в Україні в 2020 році, — отмечается под фото. — Давай голосувати — саме з таким хештегом ми запустили мотиваційну кампанію для людей з інвалідністю до місцевих виборів 2020.
За даними дослідження ГО «Fight for Right», 73.8% людей з інвалідністю сказали, що голосуватимуть на дільниці. І вони голосують! Але процес голосування ускладнений не тільки фізичними бар’єрами, але й бар’єрами у ставленні.
ЗМІ цитували слова Президента Володимира Зеленського. Цитуємо і ми: «Прошу вжити заходів щодо посилення підтримки людей з інвалідністю в період пандемії і мінімізації її наслідків для них».
Це дуже красиві та правильні слова. Хотілося б, аби вони не залишилися лише словами. І підтримка людей з інвалідністю існувала не тільки у гучних заголовках, але й у реальному житті. Реальному нашому житті. І період пандемії тут не головне.
Чим більше розголосу — тим більше надії, що нас почують! Зробіть репост — зробіть внесок в доступність міст та майбутнє для всіх людей в Україні!
Фото від 25.10.2020 р., м. Кам’янське, вул. Звенигородська 31, виборча дільниця №121033.

Добавить комментарий