Порівняння ширини протекторів грязьової гуми американського та китайського виробництва

Коли справа доходить до вибору правильних шин для 4WD, кількість варіантів може здатися величезною.

Враховуючи різні розміри, бренди, моделі та сфери застосування, може бути складно зрозуміти, з чого почати. Експерти інтернет магазину Autoshini.Com завжди готові дати кілька корисних порад щодо того, як вибрати правильну шину для вашого повнопривідного автомобіля.

Головний момент, який люди повинні враховувати при купівлі гуми для повного приводу — це співвідношення ціни та якості. Чи справді гроші, які ви витрачаєте, дають автошини для повного приводу, які забезпечать якісне зчеплення з дорогою та довговічність?

Кілька порад інтернет магазину Autoshini.Com, які допоможуть визначити, чи отримуєте ви найкраще співвідношення ціни та якості?

Той факт, що колеса мають однакові написи типорозміру на боковині, не означає, що вони мають однакову ширину протектора, глибину канавок та міцність каркасу.

Як приклад у цій статті інтернет магазину Autoshini.Com порівняв дві шини розмірністю 265/65 R17, щоб продемонструвати суттєві відмінності та концептуальний підхід лідерів галузі та продукції з піднебесної.

Що таке ширина протектора?

Під шириною гуми багато водіїв розуміється пляма контакту шини, тобто частини, що стикається з дорогою. Однак виробники ці фактори розраховуються інакше: по всій ширині протекторної стрічки. Фактичне місце, звідки треба розраховувати ширину, знаходиться збоку, поза плямою контакту з дорогою, на плечовій зоні колеса. Китайські бренди дуже хитрують, як правило, всі моделі завжди мають меншу ширину, фактично розрахунок можна брати з кільця обода – місце контакту з диском.

Він вимірюється від однієї боковини до іншої, дуже важливий, оскільки впливає на зчеплення автошини з дорогою.

На фотографії нижче ширина протектора двох шин: у Cooper AT3 вона становить 230 мм, а безіменна китайська OEM-гума — 190 мм, різниця становить 19%!

Зверніть увагу, розмір 265/65 R17, а протектор американського бренду показав 230 мм, ні про які 265 мм думати не доводиться і близько!

Ширина протектора грязьової шини Купер та китаської гуми

Інтернет магазину Autoshini.Com нагадує, широкі автошини мають більшу пляму контакту для кращої керованості та широкий сталевий пояс під протектором, зменшуючи зношування плечової зони, що є поширеною проблемою при русі по звивистих дорогах.

Що таке глибина протектора?

Глибина протектора шини — це, по суті, відстань між верхньою частиною малюнка та нижньою частиною канавок колеса. Це також важливо, як і ширина гуми, оскільки велика глибина канавок означає більше зчеплення, пробіг і більшу стійкість до пошкоджень. Грязьова гума з великою глибиною канавок зазвичай має кращий каркас, що важливо , коли йдеться про керованість.

У наведеному нижче прикладі, глибина канавок нової автошини Cooper AT3 становить 12,79 мм, а у неназваного китайського виробника — 8,87 мм, різниця в 36%!

Глибина протектора шини Купер та китайської гуми

Яке номінальне навантаження?

Вантажопідйомність – це максимальна вага, яку шина може безпечно витримати. Це має вирішальне значення для забезпечення безпеки та продуктивності за рахунок відповідності ємності колес, вимогам машини.

Не всі колеса мають однакову міцність каркаса, і найпростіший спосіб визначити це – перевірити номінальне навантаження. Більше слабка гума має рейтинг навантаження 112, що означає, що вона може витримати 1120 кг; у той час як міцніші колеса мають номінальне навантаження 120, що означає, що воно може витримувати 1400 кг.

Ви можете провести простий тест тиску, щоб визначити міцність каркаса автошини. Більш міцна модель означає менше проколів та кращу керованість під час буксирування або перенесення ваги.

Фактори вибору автошини

Якщо ви плануєте замінити колеса, спробуйте порівняти їх наживо. Це допоможе порівняти моделі, які ви хочете придбати на власні очі, та визначити, які шини пропонують найкраще співвідношення ціни та якості.

Інтернет магазину Autoshini.Com рекомендує купувати колеса у кваліфікованого продавця, оскільки не всі магазини, що продають автомобільну гуму, знають тонкощі та специфікації шинного ринку.

Добавить комментарий