Історія успіху: як СТЕРХ вдалося відновити виробництво, пошкоджене війною

Компанія СТЕРХ одна з багатьох компаній, чиє виробництво опинилося на окупованій території, в Ірпіні.

Виробничий комплекс з дорогим сучасним німецьким та австрійським обладнанням довелося кинути напризволяще. Протягом усієї окупації його доля була невідома, оскільки майже всі робітники компанії – мешканці Ірпеня, яким довелося залишити місто. 

Тільки на початку квітня одному з співробітників вдалося потрапити на територію виробництва та оцінити шкоду, завдану війною. 

На щастя, стіни будівель вціліли, обладнання було на місці та неушкоджене. Звісно були пошкодження та сліди мародерства.

«Чесно кажучи, було дуже страшно побачити в якому все стані. Перший шок я отримав, коли побачив повністю вигоріле сусіднє виробництво. Що ж стосується нашого виробництва, то найбільших пошкоджень зазнали вікна, фасади будівель. Дякувати Богу, обладнання залишилось цілим. Також, значної шкоди нам завдали мародери. Нажаль, багато чого було пошкоджено внаслідок спроб викрасти все цінне. Але ціною зусиль всієї нашої команди, вже до середини червня ми все відновили і запустили виробництво», — розповів начальник виробництва Олександр Кулаковський. 

Щоб захистити себе від подальшого мародерства, компанія в першу чергу організувала охорону своєї території.  
Наступним кроком стала заміна склопакетів, які майже всі були розбиті. На той момент у місті виник неабиякий ажіотаж на замовлення та встановлення вікон, адже Ірпінь сильно постраждав від обстрілів. Дочекавшись виготовлення склопакеті співробітники самотужки швидко їх встановили. 

Кожен день приносив нові виклики: деяким співробітникам, які повернулись в місто, банально, не було де жити. Їх домівки були знищені або понівечені. 

Також існувала загальна проблема з пальним. Воно потрібно було як для компанії, так і для співробітників, щоб добиратись до роботи. 

Але вдалося врегулювати й ці питання. 

Як тільки всі змогли повернутись до роботи, компанія почали виконувати зобов’язання, взяті на себе ще до війни. Після закриття цих зобов’язань стартував останній етап відновлення роботи – відкриття салонів у Києві. І вже 17 червня відділ продажу відновив свою роботу і СТЕРХ запрацював у повному об’ємі. 

«Ми ні хвилини не сумнівались у правильності цього рішення, оскільки відразу стали отримувати звернення своїх постійних клієнтів. Але що найголовніше – ми відновили можливість працювати колективу», — зазначила директорка СТЕРХ Олена Остринська. 

Багато співробітників СТЕРХа зараз боронять Україну, але їх робочі місця чекають на них. Керівництво компанії завжди на зв’язку з ними і всіляко допомагає, забезпечує всім необхідним.

СТЕРХ, як і раніше гарантує своїм клієнтам: якість, терміни, сервісне обслуговування. В планах компанії — розвиток ринку збуту; збільшення робочих місць; забезпечення гідного рівня заробітної плати, щоб її робітники були впевнені у завтрашньому дні. 

СТЕРХ має амбітні плани забезпечити якісними меблями не тільки Київ та область, а й всю Україну. І навіть громадян інших країн. Найближчим часом розпочнеться виробництво і продаж готової продукції з доставкою по всій Україні.

Довідка:

Компанія «СТЕРХ»® заснована 1992 року. З сімейного бізнесу компанія по виробництву шаф-купе, компанія перетворилася на всеукраїнського лідера у меблевій галузі. Наразі «СТЕРХ» є одною з найбільших виробничих компаній, яка робить меблі за індивідуальним замовленням. Головні переваги — це наявність сертифікатів на всі екологічно чисті матеріали і фарби та до 10 років гарантії на будь-який виріб. 

Це дозволило компанії у 2014 році запустити лінійку дитячих, а в 2016 – підліткових меблів. 

Утримувати протягом майже 30 років позиції лідера українського ринку компанії допомагають відразу декілька факторів: висока якість продукції, відповідальність, сервісне обслуговування і невпинне впровадження ексклюзивних інновацій.

Добавить комментарий