Перше КТ в ремісії: БФ“Квітна” продовжує допомагати своїм підопічним

Благодійний фонд “Квітна” оплатив перше, здійснене в ремісії, КТ молочних залоз Наталії Морозовської — раку не вияволено!

Взимку 2023 року Наталія Морозовська вдало завершила лікування раку грудей. На шляху до одужання жінку підтримував БФ “Квітна”, збираючи кошти на здійснення їй оперативного втручання. Завдяки активній допомозі небайдужих людей, фонду вдалося не лише оплатити мамологічну операцію підопічної, але і придбати Наталії медикаменти на перші пів року лікування в ремісії.

Також нещодавно фонд оплатив планове обстеження жінки — комп’ютерну діагностику молочних залоз, вартістю 5 680 грн. Це КТ стало першим обстеженням, яке Наталія пройшла після завершення основного етапу лікування.

Згідно з результатами діагностики, жодних відхилень у грудях жінки немає. Безумовно, це є радісною новиною, а також підтвердженням того, що рак виліковний!

Нагадаємо, що кожна гривня, перерахована до Благодійного фонду “Квітна” на допомогу жінкам з раком молочної залози, у повному обсязі йде на лікування або медичні послуги для цих жінок.

Добавить комментарий