Підопічна БФ «Квітна» досягла ремісії

Підопічна Благодійного фонду “Квітна” Наталія Морозовська вдало пройшла основний етап лікування раку молочної залози і зараз перебуває в ремісії. З цієї нагоди фонд закрив збір коштів на її терапію.

Жінка лікувалася від онкологічного захворювання упродовж шести місяців. За цей час вона пройшла шістнадцять курсів хіміотерапії та оперативне втручання.

Оплату за мамологічну операцію Наталії в розмірі 39 015 грн здійснив БФ “Квітна”.

Також фонд придбав жінці медикаменти для проходження гормональної терапії на наступні півроку. Вартість ліків становила 4 722,62 грн. Окрім цього БФ “Квітна” зможе покрити витрати на мамологічні обстеження жінки, які мають відбутися упродовж 2023 року.

Допомогти жінці здолати захворювання стало можливим завдяки підтримці небайдужих людей. Дякуємо, що допомогли врятувати ще одне життя!

“Мені вдалося — я здорова! Ваша допомога відіграла дуже важливу роль на шляху до мого одужання. Я рада, що звернулася по допомогу до фонду і неймовірно вдячна всім, хто долучився до збору коштів на моє лікування. Це безцінно!”, — висловлює щирі слова вдячності Наталія Морозовська.

Ще дві підопічні Фонду знаходяться в процесі лікування раку молочної залози і ведуть боротьбу за своє життя. Допоможіть жінкам одужати!

Мама українських захисників Тетяна Омельченко другий рік поспіль лікується від раку молочної залози і мріє одужати, аби дочекатися своїх рідних з фронту. Наразі вона проходить лікування таблетованою хіміотерапією, і щомісяця на лікування жінці потрібно щонайменше 27 000 грн. Долучитися до збору можна за посиланням. Найбільша мрія сьогодні Тетяни – дожити до перемоги України та зустріти своїх синів і чоловіка з фронту неушкодженими. Жінка, борючись з раком, докладає максимум зусиль для допомоги нашим героям. А ми з вами можемо допомогти їй самій.

Навесні 2022 року росіяни вщент зруйнували домівку хворої на рак грудей Галини Ковальової. У віці 67 років вона змушена була тікати до Дніпра, де змогла продовжити лікування. На руках у жінки залишилися лише документи, медична картка та син Ілля, який з дитинства має інвалідність і також потребує дороговартісного лікування. З 2006 року за час лікування жінка пройшла 39 курсів хіміотерапії, повний курс променевої терапії, операцію, лікування гормональними препаратами і таргетною терапією. Окрім цього Галина має хворе серце та цукровий діабет, що істотно впливає на протокол лікування раку. Допомогти Галині можна за посиланням.

Добавить комментарий