Егоїсти ідуть на вибори


Українцям час дещо усвідомити, й ми переконані, що вони до цього готові.

По-перше, індивід і його інтереси не менш цінні, ніж інтереси суспільства. Й ми живемо для задоволення цих інтересів. По-друге, ми – кожен неповторний і егоїстичний – готові йти на компроміс одне з одним, із суспільством і державою.
Але саме у власних інтересах і саме для щонайліпшого задоволення цих власних інтересів. Та, звісно, кожен готовий йти на ті компроміси, що не суперечать здоровому глузду.
Виходячи з цих, на наше переконання, простих і зрозумілих постулатів, Партія національного егоїзму та її кандидати визнають незаперечне право кожного українця бути розумним і відповідальним егоїстом.
Ми також вважаємо, що територіальна громада – це ключовий елемент не лише системи місцевого самоврядування, а й загалом суспільного буття та функціонування держави Україна. Бо громада, це:
— найсприятливіший формат реалізації індивідуального природного егоїзму українців. Адже громада є формою вільної самоорганізації самодостатніх громадян;
— органічна для наших традицій основа зміцнення української політичної нації. А сама політична нація є формою гармонійного об’єднання українців різного етнічного походження;
— оптимальний засіб євроатлантичної та європейської інтеграції. Адже він передбачає практичну реалізацію наріжного для західної демократії принципу субсидіарності.
Виходячи з цього Партія національного егоїзму та її кандидати наполягатимуть на переданні територіальним громадам максимальної кількості прав, повноважень і ресурсів.
Ми вбачаємо в посиленні правових і фінансових засад функціонування громад не лише гарантії впевненого поступу України до спільноти країн, де основною цінністю є вільна особистість, її життя та щастя. А й потужний запобіжник від федералізації та сепаратизму. Саме потужні громади максимально презентують
індивідуальний егоїзм громадян і водночас дають можливість державі сконцентруватися на ключових загальнодержавних функціях
Також Партія національного егоїзму та її кандидати виходять з того, що визнають за необхідне якомога скорше завершення адміністративної та адміністративно-територіальної реформи в Україні.
Ми виступаємо за:
— ліквідацію усіх зайвих ланок у вертикалі державного управління;

— надання всіх повноважень щодо розпорядження ресурсами та управління територіями відповідним органам місцевого самоврядування та їхнім виконавчим комітетам;
— розформування державних місцевих адміністрації з одночасним
запровадженням інституту префектів, які будуть мати обмежені та чітко виписані функції.
Отже, на наше переконання, кожен українець є егоїстом. І лише через
усвідомлення цієї своєї природи він може стати справжнім господарем власної долі. Проте ми прагнемо звільнитися від диктату з боку суспільства та держави не для того, щоб воювати одне з одним. Наша мета – вивільнити простір для досягнення насправді здорового та розумного компромісу, в основі якого завжди будуть чиїсь живі конкретні інтереси, а не абстрактні скам’янілі догми.
Тому в стратегічному плані Партія національного егоїзму виступає за укладання нового суспільного договору. В його основі має бути нова ієрархія компромісів, в яких розумний та відповідальний егоїзм посяде чільне місце:
— компроміс егоїзму громадянина зі спільним інтересом громади;
— компроміс егоїзму громади зі спільним інтересом держави;
— компроміс егоїзму держави Україна зі спільними інтересами міжнародної спільноти.
Загалом Партія національного егоїзму виступатиме за компроміс між
індивідуальним егоїзмом та суспільними й державними інтересами за принципом «Якщо суспільство чи держава не можуть допомогти, вони принаймні не заважають».

Источник: https://svoboda.ua/

Добавить комментарий