Холодильне та морозильне обладнання Juka: європейська якість українського виробника

Холодильне та морозильне обладнання — це технічні пристрої, спеціально розроблені для зберігання продуктів при низьких температурах з метою збереження їх свіжості і якості. Це можуть бути холодильники, морозильні камери, холодильні вітрини, камери для заморожування та інше обладнання, що використовується в різних галузях, таких як ресторани, супермаркети, кафе, магазини продуктів, а також у домашньому господарстві. Це необхідний компонент для забезпечення безпеки та якості продуктів харчування.

В даній статті проведемо огляд компанії — українського заводу-виробника TM Juka, який спеціалізується на виробництві комерційного морозильного та холодильного обладнання.

Холодильне та морозильне обладнання Juka

ТОВ «ЮКА-Інвест» є сучасним європейським підприємством, яке здобуло довіру як надійний виробник комерційного морозильного та холодильного обладнання. Репутація компанії  базується на якості продукції і високому рівні обслуговування клієнтів. Компанія відома своїми інноваціями, сучасними технологіями та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Вона активно працює на ринку, постійно розвивається і вдосконалює свої виробничі процеси, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів.

ТОВ «ЮКА-Інвест» є відомим українським експортером.  Експорт обладнання в такі країни, як Польща, Німеччина, Болгарія, Румунія, Іспанія, Італія, Фінляндія, Ізраїль, Грузія, Азербайджан і інші, свідчить про успішну міжнародну діяльність компанії. Це свідчить про високу якість її продукції, визнання на міжнародному ринку та довіру з боку споживачів у різних країнах. Такий широкий географічний охоплення є підтвердженням успішної стратегії експорту та здатності компанії адаптуватися до різних ринків та вимог споживачів.

Компанія виготовляє широкий асортимент морозильного та холодильного обладнання . Ознайомитись з продукцією можна за посиланням: https://www.juka.ua/catalog/, на офіційному сайті ТОВ «ЮКА-Інвест»

Холодильне та морозильне обладнання, яке виготовляє підприємство ТОВ «ЮКА-Інвест» різноманітне і відповідає різним потребам різних видів бізнесу та споживачів.

Холодильне та морозильне обладнання Juka:

  1. Скрині «ПРИКАСОВІ»: Ці скрині зазвичай мають пряме скло, що дозволяє покупцям бачити товари всередині без необхідності відкривати кришку. Вони зручні для використання в супермаркетах та магазинах з харчовими товарами.
  2. Скрині з прямим склом: Ці скрині також мають пряме скло, але можуть мати інші характеристики, наприклад, можуть бути вбудовані в стіну або стійки. Вони часто використовуються для показу товарів у магазинах.
  3. Скрині з гнутим склом: Ці скрині мають кришку або двері з гнутим склом, що додає їм стильний вигляд. Вони часто використовуються в ресторанах, кафе або продуктових магазинах для відображення напоїв або інших товарів.
  4. Скрині з глухою кришкою: Ці скрині мають глуху кришку, тобто не прозору, і зазвичай використовуються для зберігання продуктів, які не вимагають відображення для покупців. Вони можуть бути корисними для зберігання заморожених продуктів.
  5. Скрині для вагового морозива: Ці скрині спеціально призначені для вагового морозива і мають опцію самообслуговування. Вони зазвичай мають вбудовані ваги та систему самообслуговування для зручності покупців.
  6. Скрині бонетного типу: Ці скрині мають кришку, яка піднімається вгору, щоб дати доступ до вмісту. Вони можуть бути корисними для зберігання продуктів, які потребують швидкого доступу, таких як заморожені м’ясо чи овочі.
  7. Холодильні вітрини з прямим та гнутим склом: Це обладнання використовується для відображення та охолодження продуктів, таких як напої, салати, сир, м’ясо тощо. Вони можуть мати як пряме, так і гнуте скло для візуального приваблення покупців.
  8. Кондитерські холодильні вітрини: Це спеціальні вітрини для відображення та зберігання кондитерських виробів, таких як торти, пироги, печиво, цукерки тощо. Вони зазвичай мають спеціальне охолодження для підтримки оптимальної температури.
  9. Холодильні та морозильні шафи: Ці шафи використовуються для зберігання продуктів у ресторанах, кафе, готелях та інших закладах громадського харчування. Вони можуть мати різні розміри та конфігурації в залежності від потреби.
  10. Пристінні холодильні вітрини гірки: Ці вітрини монтується на стіні та використовуються для відображення та охолодження продуктів, таких як м’ясо, сир, риба тощо. Вони можуть мати різні розміри та форми, щоб відповідати потребам покупців.

Підприємство ТОВ «ЮКА-Інвест» має великі потужності та виробляє більше 300 одиниць холодильного та морозильного обладнання на добу. Компанія має свій сервіс та надає своїм клієнтам гарантійне та післягарантійне обслуговування на придбане обладнання.

Якщо ви шукаєте де купити холодильне обладнання та/або морозильне обладнання європейської якості за українськими цінами, рекомендуємо звернутися до «ЮКА-Інвест». Компанія має гарну репутацію в Україні та Європі та позитивні відгуки клієнтів.

Добавить комментарий