У центрі Дніпра змінили схему руху транспорту

Останні декілька днів частина Дніпра завмирає у кілометрових заторах. Причина не тільки в ожеледі, через яку стається багато ДТП, а у ремонтах трамвайних переїздів. Найбільші труднощі виникають через роботи на перехресті проспекту Дмитра Яворницького і вулиці В’ячеслава Липинського. Через це перекритий проспект Яворницького на ділянці від Січових Стрільців до Липинського, а також Липинського – від проспекту Яворницького до вулиці Харківської.

Громадський транспорт місце робіт оминає. Що стосується водіїв автівок – то для них тимчасово змінили схему руху на одній ділянці у центрі. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.

Так, до завершення робіт при з’їзді з Нового мосту дозволили рух вулицею Володимира Великого до вулиці Володимира Мономаха та здійснення лівого повороту на даному перехресті, на Мономаха. Раніше так міг їхати тільки громадський транспорт, а легковики мали об’їжджати цю ділянку через вулицю Європейську, Січеславську Набережну і Мономаха.

Як тимчасово можна з'їжджати з Нового мосту
Як тимчасово можна з’їжджати з Нового мосту

Добавить комментарий